Yelm Middle School
6TH GRADE 4.0
ABEYTA, ANTHONY
BRATTSVEEN, EMBER
CHARLES, OLIVIA
DE LA CRUZ RIOS, NOELIA
HARBERT, TYLER
HAWS, DYLAN
HOLLIS, BROOKLYNNE
HUTCHESON, EVA
JACKS, CAELEM
JACKSON, HUNTER
JAMES, JACK
MANDEVILLE, ADDISON
MCADAM, CODY
MOHAMMED, INUWAH
SCHWARTZ, CAMBRIA
7TH GRADE 4.0
ARMISTEAD, KAHLAN
GONZALEZ, KAYDANCE
HOLTE-THOMAS, HARPER
KAISER, KINSLEY
MCPHERSON, RILEY
MEYER, BRENDYN
MOLINA, OSCAR GIOVANNI
NASH, KAMIAKIN
PERRY, SIENNA
POLVOS - ARROYO, ALEXA
RAMIREZ-CALDERA, FABIAN
RENO, AUBREE
ROBERTS, ASHER
TORWAN, ELYN
8TH GRADE 4.0
COOK, KINLEY
CORNWALL, BENJAMIN
COWLES, GEORGIA
DONOHOE, KENNEDY
HODGE, AXEL
JACKS, CAMDEN
KIRSTEN, CAROLE
LITTLE, ISABELLA
NASH, KRICKET
NGIRCHOKEBAI, TIA
PERKEY, CAMERON
SIMON, JANAI
STILLWELL, KYLIE
6TH GRADE 3.5-3.99
ABIRASNIETTE, ETHAN
ANDERSEN, MALLARIE
ARENA, KLEIO
BESABE, ABIGAIL
BLAKEY, LAILA
BRACKEN, KHALID
BRIDGES, BROOKE
BRUCE, EMMA
CHOUM, ARTORIUS
CLAGG, ANNABELLE
CUSTER, AVA
DAVIS-SANCHEZ, KITANA
DELORT, BECKETT
DEMINT, KYLAR
DIAZ, SERGIO
EFFELBERG, AUTUMN
EIDE, KEROSENE
ELLISON, AUBREY
ESCOBAR, ELIJAH
FERGUSON, RAEDON
FERNANDEZ, ALINA
FOREMAN, HANNAH
GLENN, JACE
GONZALEZ, ZENAIDA
HANLY, TRISTAN
HARDT, ETHAN
HAWS, GRACE
HOLSTER, VINCENT
HOLTE-THOMAS, HOLDEN
HORNE, KAYTLIN
JIMENEZ, CHRISTOPHER
JOHNSON, ZAYDEN
JOHNSTONE, ALEXANDER
LEWIS, MYAYR
LITTLE, JACKSON
MACNARY, RYELEE
MARTINEZ, MASON
MATHIS, KAITLIN
MATTHIAS, LEILA
MCKALE, EVANGELINE
MCKENNEY, CANDICE
MCWILLIAMS, OLIVIA
MIGLIACCIO, KYLYNN
MILLER, AVA
MYAZOE, NEILENA
PALMER, ARIANNA
PENGILLEY, MARISKA
PIXLER, AXEL
PUNO, AUDREY
RAMOS, JAVIER
RANTS, DUANE
REEVES, SAMARA
REMMEY, DOMINIC
ROBERTO, BRIANI
ROBERTS, CAMRYN
RODRIGUEZ, ZAMARAH
RUDIS, SOFIA
RUSSELL, HUNTER
SALVADOR, CERYNA
SIEGEMUND, KAYLA
SKOMURSKI, WILLIAM
SMITH, LINCOLN
SMITH, OLIVER
SPEARS, JAMES
STASCH, WESTYN
STICE, EMALEE
TOLDNESS, HUNTER
TORRES, YARITZA
VICE, MACIE
WEAVER, ALLISON
WELDON, CARSON
WELLS, ZOEY
WOLIVER, VADA
WRIGHT, AUBREY
WRIGHT, MORGAN
7TH GRADE 3.5-3.99
ABEYTA, MADISON
AMEZOLA, LEONARDO
ANDRES, XANDER
BEASLEY, AYLA
BIRBARI, ISAAC
BRIDGES, BRYCE
CHAPMAN, LEONARDO
CHARLES, SOPHIA
COOPER, ARYONNAH
CRUZ, CAYLEE
DANIEL, EVAN
DAVIS, AVALYNNE
DETOGNI, BENIZIO
DONOHOE, QUINN
FISCHER, EVYN
FRUTOS, JAIDEN
GARBARINI, NATHAN
GATES, MAKAYEL
GORMAN, SHEYENNE
GREENUP, JAYALYN
GRIFFITHS, ALEXUS
HERNANDEZ, LUCI
HILL, DENVER
HINOJOZA, EMMANUEL
HUSTY, CLAIRE
JENKINS, GABRIEL
JENSEN, JAXSON
JOHNSON, ISABELLE
KRUCKER, PEYTEN
LEE, HARMONY
LYNCH, KELLEN
MACE, JADEN
MCFERRIN, ISABELLE
MCGEE, ABIGAIL
MOORHEAD, ALAINA
NEAL, ALYSSA
OSSO, OWEN
PALMER, AUSTIN
PETSCHAUER, ELLA
PIESCH, ELIJAH JAMES
POLAND, HALEY MERRIE
POSEY, MICHAEL HERBERT, JR
PUA, ISON ABIEL
RAINEY, AURORA STAR
RICE, LORELEI
RICHARDS, ELYAS
ROBERTSON, VERONICA
SALGADO PENA, RAVEN
SANTOS, SEBASTIAN
SCHAFFER, HOLDEN
SCHNEIDER, FOX
SHAW, KENDRA
SOUTHARD, COLE
SPENCER, OLIVIA
TAAL, LEILANI
TAPIA, OSVALDO VARGAS
TAYLOR, ELLIE
TENNIAL, MYA
THOMPSON, RIVERS
WARNE, LORELEI
ZAMUDIO, MELANIE
8TH GRADE 3.5-3.99
ARCHER, ANIQ
BARONE, ARYANA
BIANUCCI, NATALIE
BISHOP, ROMAN
CARRICO, MADELINE
CORDERO, CARLOS
COULTHARD, GREGORY
COX, KALEB
CRUZ, SONIA
DRASGOW, KELLEY
DUCKETT, GABRIELLA
DUKE, MADISON
FLOWERS, JODY
FLYNN, KALEL
GONCE, MERISSA
GROB, HAILEY
GUNSTROM, WILLIAM
HERNANDEZ, RYLEIGH
HILL, CHRISTOPHER
HOLLIS, MILO
JAMES-RIGDON, HAYLIE
JIMENEZ, VALERIE
KUESTHARDT, JACK
LEE, ADRIANNA
LUPIAN, TRISHAGLEHR
MANGLONA, QUIANA
MCCALL, ISSAAC
MCCARTHY, KYLEE
MCCLAIN, BROOKLYN
MCEWEN, LOGAN
MENDOZA, AISEL
MINTCHEVA, KYLEE
MOLINA, MACKENNA
MORAIN, SYDNEY
MURPHY, TRISTAN
NGUYEN, KAYLYNN
PAKNIA, NICHOLAS
PERKINS, ANNA
PETRUSO, BIANCA
PIERCE, BRAYDEN
PULIDO, LEAH
RALSTON, CALEB
RAY, MADYSON
ROBERTS, SOPHIA
RODEWALD, JENNIKA
SANCHEZ, JORDAN
SMITH, SEAN
SON, VISETH
SPIVEY, KAYLA
STENBAKKEN, BRAYDEN
STEWART, SHAUN
TENNIAL, AYANNA
THOMPSON, DAVID
TREPANIER, CONNOR
TRUPKA, IZABELLA
TUALATAMALELAGI-HUMPHRIES, MYNNAH
WESTFALL, NOAH
WILSON, KAIRI
YAROFALIYAR, CHERISH
YEAGER, ADDALEY
YOEURTH, KALIYANNA
YOUNG, KAMEA
Ridgeline Middle School
6TH GRADE 4.0
ANDREW AMICK
RYAH BISBING
EMERICK BLACKNER
AUTUMN BORN
CHRISTIAN BRAZZELL
EMA BROCKMOLLER
GABRIEL COFFEY
EVAN COOPRIDER
FISHER CORNWALL
LAELEIGH CRONK
HATTIE CURRY
KHLOE D’AMBROSIA
ZACHARY DANNENBAUM
AIDEN DOLIN
HAILEY FOROUHAR
MAKENZIE HEALON
JORDAN JOHNSTON
ALEXYS KAHLER
LILLY LANCASTER
MACKENZIE MARSHALL
GRACE MATHIS
AMELIA MOHRWEIS
REMINGTON MOORE
ROMAN MORRISON
URI MURAWSKI
AXYL RYDER
JAMES SMITH
AINSLEY TAYLOR
GENESSY WAMPLER
ROBERT WAMPLER
ALLYSON YAROFALIYAR
6TH GRADE 3.5 - 3.99
SALENA ALANIZ DE JANSSEN
COLTON AUSTIN
CALI BAKER
KATELYN BALAGULAN
NICHOLAS BARRY
KIERA BIVENS
LIAM BLALOCK
KIMMIKO BLANKENSHIP
ZOEY BOREK
HUNTER BRATTON
KNOX BURRAGE
AIDEN CASSMAN
ADRIANA COX
MILANIA DEMICH
KAYLEIGH DIAZ
KENDALL DOBIASH
JOLYNN DORSEY
CODY EDWARDS
MAVERICK ERKELENS
TROY FAIRCHILD
SYDNEY FAYE
DANIEL FLOWERS
MADDOX FOSSUM
BELLA FULMER
ZACHARY GENNAI
MARNI GIFFORD
ANJA GOETZ
SAYDEE GONG
KALAN GOODRICH
JOSEPH GRANT
HAYLEE GRANT
WESTON HALL
THOMAS HARMON
RUSSELL HARPER
ELENA HERNANDEZ
TAEVYN JACKSON
DANIEL JOHNSON
ZAYDON JONAS
MY’LIA JONES
PEYTON KING
BRITNEY LEVANEL
EASTON LINKEMYER
LOLA MCGALLIARD
KYNDRA MILLER
ALEXANDRIA MOIR
KYLA MONTEILH
MICHAELA MOORE
ISABELLA MOORE
DESTINY MORRISSON
AYDEN NARAYAN
RACHEL NEWTON
RYLE PFLUEGER
LIA RABIDEAU
ALISON RICHARDSON
JAYALINA RIDIROS
SILIS ROBERTS
REIGN ROMERO
ANNABELLA RUGER
THOMAS RUPERT
LEAH SANT
ANNELENA SINGLETON
SEANNA SMITH
BROOKE SORENSEN
EMBERLY STONE
RYLANN STROM
EMMALYNN TAYLOR
JAYDEN THOMPSON
LAURYN TYDINGCO
LAURELI WATSON
LOGAN WHITING
TALIA WITTER
CHARLOTTE WOOD
6TH GRADE 3.0 - 3.49
DEVIN AGUON
OLIVER BARBER
KAILANI BARNES
ANGEL BARRON
CHEY BEGIN
JADA BENNETT
GRACE BENNIE
DANIEL BERNTSEN
BAILEY BOWEN
LA’NECIA COLBERG
JOHN CONE
DRAYCEN CROSSON
CALEB DOBIASH
BENJAMIN EGER JR
EMBERLIE ERICKSON
ANDREW ETQUIBAL
ISAIAH FARIAS ESTRADA
FAITH GIBSON
ASHLEY HILL
MASON HILLMAN-NESS
JOEY HIPP
CALVIN HOFFMAN
JOSLYNN HOPKINS
JALYNN HUNTER
LANDON HURLEY
BYRON JOHNSTONE
CAROLINE JONES
ESCHER KRONINGER
LUZ LARIOS-ALVAREZ
CONNOR MAXWELL
EILISH MCARDLE
BRAYDEN MCKEE
LOGAN MOORE
LUCIUS OWEN
ETHAN PAIGE
SAVANNAH PAIGEN
JAX PITIGLIANO
BRETT PULLAN
GAUGE RENFRO
GIA REYES-MOLINA
LOGAN ROBERGE
LOGAN ROMERO
COLLIN SHEPHERD
7TH GRADE 4.0
NINO CINTRON ROCHE
SERENITY CORTINAS
RYLAN FLOWERS
PORTER HANSEN
AARON HAYES-SCHLENKER
TRAVIS HENSIEK
EMILY LEPE-AMEZCUA
JAXON MASSARO
BAILEY MOUNTS
KADEN PERKINS
MEIKA ROBERTS
AXTON SCHALER
SOPHIA SHEPHERD
DAEMYN SHINAUL
NATALIE VILLANUEVA-JUAREZ
KORBYN ZACHER
7TH GRADE 3.5 - 3.99
KAHLAN APODACA
CARSON ARANYOS
NATHAN BACHMEIER
LIA BARRERA DE LA MORA
SARAH BAUGHN
JAI BEAN
JAXON BORING
ALAYNA BRACKETT
HILARIO BRAVO
FRANCISCO BRAVO
ARIEL BRAY
OWEN BREWER
AVA BURCHAM
SOPHIA CARMODY
ZOEY CARNES
PHOENIX CLARY
JA’NECIA COLBERG
CADEN CONKLIN
LILY CORBIN
ADRIAN CRONK
KIRA D’AMBROSIA
HAILEY ELISALDA
WYATT ELLWOOD
HENRY FORD
KADE FOREMAN
KE’KOA GALINDO
KENNEDY GLOVER
MACKENZIE GOODRUM
ADRIANA GRANILLO-RAMIREZ
BENJAMIN GREEN
SARAH HALL
CAMRON HALL
ASHLEY HARRIS
PAYTON HIGGENBOTTOM
LOGAN HILL
CHARLES HOKE
MEKENZEY HUNTON
CARLEE JANSON
GRACE JOHNSON
JALONI JOHNSON
RYLIE KEMPINSKI
ALEXIS KENDZIE
FRANK KOULALIS
BRODY LARSEN
JACOB LAYLAND
KAYDEN LOR
SOPHIA LOR
ELLANI MALEK
ADDISON MARQUEZ-RUSH
RYDER MARTIN
KORYONA MATHEWS-SANCHEZ
ZACHARY MAY
SAVANNAH MCINTOSH
AIDEN MCTAGUE
MADELINE MERRICK
TINA MONTEILH
EVA MULLINS
ELIJAH MUNOZ
ARIANNA NUGENT
GABRIEL PAISLEY
MELLE-ROZEIGH PATTERSON
LYLAH PEDRO
ELIZABETH RAINWATER
MADISON RICHEY
GLEN RUSSELL
JENNIFER SASSE
KORA SEARLE
CAMERON SEWARD
BROOKLYN SMITH
ALAYNA SMITH
AYRIAL SMITH
TRYSTAN SPANG
RICHARD STAUTER
JACKSON STEELE
COLLIN STOREM
OLLIE SWIDER
ABBIGAIL TANNER
ASHER TAYLOR
ISLA WILKINSON
TAYLOR YOUNG
BRADLEE ZIMMERMAN
7TH GRADE 3.0 - 3.49
ANNABELLA BLAIR
KYLEE BORUP
JOURNEY BRISCOE
KELLAN BURRAGE
JAXON COLBURN
AVA CSICSILA
EVA DEAN
AKASHA DENAULT
XANDER DONCASTER
YARETZI FARIAS ESTRADA
CHANCE FILLMORE
JECZAN GARCIA ACUNA
KORBIN GASTON
KENDRICK GLOVER
MISHQUANAQUAT HEBERT
SAMUEL HELM
CHLOE HELPLING
MICHAELANGELO HERNANDEZ
TRINITY HERVEY
GABRIELLA HOWARD
AVARIE JONES
CATHERINE KRAUSE
BREE LE MOINE
JORDAN LEMONS
BRAYDEN LILES
IVY LISTER
HANS MARKUSSEN
GRACE MILLER
MALEAH PABLO
ELLIE ROTHWELL
ALEXIS SEGARRA
LANDON SHIELDS
PATRIC SIMMONS
JACKSON STOCKDALE
EDWIN SWANN
WARREN TAAL
BRIAN THEEL
HUNTER THOMPSON
MAXX TOWNLEY
JIMMY TURBEVILLE
GRAYSON VINYARD
LEONARDO VIRGEN
LUIS ZAMUDIO
8TH GRADE 4.0
JULIANNE BATARAO
RYAN BRATTON
ABIGAIL BROWN
EVAN FARNSWORTH
ARYANA FOROUHAR
SAMUEL STANFIELD
ANDREW ZAMORA
8TH GRADE 3.5 - 3.99
KAITLYN ALEXANDER
DELILA ANDERSON
HENRY ARANYOS
PAISLEY BARBER
KAYNEN BARGER
ZOEY BASCH
MIA BASSETT
REILY BESEAU
ALIYAH CALMA
LOGAN CAUDILL
CHARLOTTE CONFORTI
AARON COON
ADDISON CUNNINGHAM
AYANA ELMSTEAD
CAITLIN ENDSLEY
KAYLINN FINK
JAMIE FLOWERS
ZOEY FOWLER
LADY FYRST
PAIGE GALVAN
ALEXANDER GENNAI
KAYLA GESZVAIN
LAILA GUARIGLIA
KADIN HALL
PEYTON HARRIS
ARIYA HORSTMAN
ZOWIE HUNTER
COOPER JANSON
ZARINA KAMAL
LEAH KEMPINSKI
ANZU LARSON
AMY LEVANEL
JACKSON MATHIS
SHANYAH MCCANTS
MACKENZIE MENDELL
HUNTER MOTT
KILEY MUELLER
JORDAN MUMMA
KAYLI-JADE MURAWSKI
KRISTIAN PERKINS
BRISTOL RHODES
ZARRICK ROBERTS
ELI SALDANA
PETER SHEETS
ALEJANDRO SILVA
ANTHONY SIMON
BENJAMIN SMITH
JAYDEN SMITH
ISABELLA STONE
XANDER TAYLOR
JACOB VILLAREAL
JAX WASANKARI
JORJA ZELLNER
8TH GRADE 3.0 - 3.49
GABRIEL BACA
IRELYN BAKER
JUDITH BARRY
ORIN BLAKE
JEREMIAH BOGUNJOKO
JAXSON BUXTON
NOAH CLOUD
NATHAN COFER
ZANE COOPRIDER
LANDYN COWART
LUCAS DELOSREYES
NOAH DORSEY
KADEN EAFFORD
TANNER EDWARDS
DAELYNN ERICKSON
RACHEL FRANCIS
CORBIN FRISK
TI’JAH GIROUX
BLAKE GOETZ
AVAH HALEY
LEIGHTON HARMON
LORELEI HELLNER
VIKTOR HERNANDEZ
BRAYDEN HERRON
CAININ HERRON
JAYLEE HOLBROOK
SANTIAGO HUIZAR-RODRIGUEZ
JOEY KEGLE
TREW KELLEMS
AARON LILYBLADE
ABIGALE MAGEE
REAGAN MCNALLY
HARLEY MERRITT
LORALEI MOORE
IKELAU MUTSUO
FERNANDA ORDONEZ VELASQUEZ
RAZIAH PATTERSON
MARCUS RONQUILLO
LAILA SEYMOUR
LJ SHANNON
SNOW SHIPLEY
AURORA SMITH
RYAN SULLIVAN
OWEN TODD
LANDON TRACY
ALYSSA TYDINGCO
WESLEY VAUGHN
CHASE WARNER